CACIB dog show Wroclaw

29.09.2012

 

Máme za sebou další zajímavý výlet ve stejné sestavě, jako na Slovensko =) Tentokrát jsme ale ujeli pouhých 849 km. A kam, že jsme se tentokrát vydali pokoušet štěstíčko?

XX. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wroclaw, která se konala 29.09.2012 na olympijském stadionu za slunného počasí. Golden Retrievery posuzoval pan Petr Řehánek (CZ).

 

První z naší výpravy nastoupil do kruhu Daggi do třídy pracovní. Měla jsem z něj velkou radost, protože se předvedl vesele a s jiskrou. Od pana rozhodčího obdržel hodnocení Výborný 2. Posudek v polštině nedokážu rozluštit, tak jej nascanovaný najdete v Daggiho sekci výstavy. Z Opole si před půl rokem přivezl stejné hodnocení, tak jsem zvědavá, kdy to druhé místečko prolomíme a zabodujeme, aby si Daggi dojezdil Polského šampiona.

 

 

Daggi with me

teamový oční kontakt s Daggískem

 

Ch CZ Easy To Be Santana Golden

Ch CZ Easy To Be Santana Golden - Daggi - working class - male - Excellent 2

Další na řadu šla Sašenka s kamarádkou Alčou. Holky nastoupily do početně obsazené třídy otevřené. Přihlášeno zde bylo 17 fen, nakonec jich nastoupilo 14, což je i tak dost. Saša se předvedla s elegancí a lehkostí a holkám to hezky běhalo. Pana rozhodčího učarovali a vyhráli. Sašenka dostala titul Výborná 1 CWC a stala se tak čekatelem polského šampiona krásy. Moc nechybělo a holky získaly ještě res. CACIB, unikl jim jen o chlup, třeba to vyjde příště.

Holkám moc gratuluju a mám takové tušení, že se do Polska ještě podíváme. =)

 

Velvet Charm Supreme Star

čekatelka polského šampiona krásy - Velvet Charm Supreme Star - open class - female

Excellent 1 CWC

Hned po Saše nastoupila do ringu Mia do třídy pracovní. V silné konkurenci jsme si vyběhali třetí místo. Pan rozhodčí mi sdělil pouze "výborná fena" a výsledné hodnocení bylo Výborná 3. Také ona mi udělala radost tím, jak se hezky předvedla.

 

Respectable´s Charmeuse

Respectable´s Charmeuse - Mia - in working class - female

 

Mia in working class

Respectable´s Charmeuse - Mia - working class - female - Excellent 3

Inu, hezky jsme si ta místa rozdělili, že =)

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele