Co pořád děláme =)

09.09.2012

 

Zdravím návštěvníky našich stránek. Po delší odmlce se zase hlásíme. Jelikož jsem selhala jako manažer našeho týmu, propásli jsme letos Podbrdský pohár a Západočeské derby. Oboje jsou dvoudenní zkoušky a chtěla jsem je letos s Miou (Respectable´s Charmeuse) zkusit. Bohužel už byly obsazené. Slibuji, že si termíny příští rok lépe ohlídám.

Kdo si však myslel, že nic neděláme a chytáme lelky, musím ho vyvést z omylu. Chytáme totiž dummíky a tenisáky =)

Začala jsem Miu trénovat na Working testy (WT). V týdnu cvičíme sami v různých lokalitách. Po večerech sledujeme instruktážní videa a záznamy z předešlých WT. Před spaním předčítám chlupáčům zkušební řád.

25.08.2012 jsme se zůčastnili WT tréninku ve středisku Tábor pod vedením zkušené MUDr. Dany Slabé. Sešli jsme se 4 vůdkyně s flatem, curlíkem, labíkem a goldenem. Naši parťáci jsou zkušenější a startují ve vyšších WT třídách. Dana si pro nás vymyslela zajímavé úkoly. Mia si trénink vyloženě užívala. Tolik dummíků a zajímavých úkolů s obecenstvem. Byla v sedmém nebi. Zjistila jsem, kde máme slabiny a na čem více zapracovat. Dostala jsem spoustu rad a tipů jak a co trénovat. Že to beru vážně, koupila jsem si velký A4 deník, do kterého si vše zapisuji. Nerada bych na něco zapomněla a v deníku časem najdu vše potřebné.

V nejbližší době nás čeká zahraniční mezinárodní výstava, kam vyvezu oba mazlíky - Daggiho a Miu. Tak zase brzy na viděnou =)

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele