NVP Klatovy a Daggískovy dětičky

30.06.2012

 

V sobotu nezahálela Daggiho štěňátka z vrhu A chovatelské stanice našich přátel Ora Amiko (Cherryl od Hradu Veveří + Ch CZ Easy To Be Santana Golden). V Klatovech se konala národní výstava psů. Původně jsem měla v plánu jet se na tuto výstavu alespoň podívat a fandit, ale nakonec jsem zůstala doma. Chtěla jsem dohlížet na Miu, aby byla v klidu a nabrala síly na druhý den, kdy nás v perném dnu čekaly zkoušky z vodní práce.

 

Golden Retrievery posuzoval pan Miroslav Václavík. Do třídy dorostu nastoupili bráškové Anakin Ora Amiko (zelený pejsek) a Argus Ora Amiko (fialový pejsek) se svými pánečky. Z celkového počtu 3 pejsků obdržel Anakin hodnocení Velmi nadějný 1 a jeho bráška Argus Velmi nadějný 2. Do třídy dorostu nastoupila také fenečka Axikola Ora Amiko (červená fenečka), která si odnesla od pana rozhodčího hezký posudek a hodnocení Velmi nadějná 2. Posudek Axikoly najdete na jejích stránkách po kliknutí zde. Děkuju Andulce Nové za průběžné info přímo z Klatov, dále bych chtěla poděkovat pánečkům pejsků, za hezkou prezentaci a reprezentaci =) Paní Kunešové (paničce Arguska) bych chtěla moc pochválit výstavní róbu ve znamení "Klatovy in pink", opravdu Vám to slušelo. Jaký vlastně letos na výstavě rozdávaly dáreček za doplněk v růžové barvě?

 

 

Litter A Ora Amiko

vlevo Axikola Ora Amiko, vpravo Anakin Ora Amiko

 

Ora Amiko

kompletní trio: vzadu Argus Ora Amiko, vlevo Axikola, vpravo Anakin

 

Argus Ora Amiko

Argusek s paničkou při posuzování

 

Anakin a Argus Ora Amiko

bráškové v ringu =) vlevo Anakin, vpravo Argus

Za fotky z výstavy děkuji Andulce Nové.

Pro zajímavost také přidávám fotky ze setkání Daggiho s Akelou Ora Amiko (šedivý pejsek). Autorem fotek je Ing Radek Novák, páneček Akely. Moc děkuji.

 

Akela Ora Amiko

vlevo táta Daggi, vpravo jeho kopie =) syn Akela Ora Amiko

 

Daggis son Akela

vlevo Daggi, vpravo fešák Akela

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele