Daggi

25.05.2017

 

Daggísek už je starší psí pán, však je mu už deset let. Delší procházky ho zmáhají, tak ho trochu šetřím. Zároveň ale na jeho pravidelný přísun pohybu spolu s Miou dohlížíme, protože udržet aktivní jeho svalovou hmotu je základ. Proto mu dopřáváme denně několik kratších procházek. Ty dlouhé už absolvuji jen s Miou a Bártíkem.

 

Daggi

Daggi - 10 years

Společné, aneb ve dvou se to nejlíp táhne

18.05.2017

 

Přidávám po delší pauze několik aktuálních společných fotek Daggiho a Mii. Ti dva jsou nerozlučná sehraná dvojka, jsem ráda, že si tak rozumí a to od první chvíle =)

 

Daggi a Mia

jedna letošní zimní, kde hlídají Bártíka v kočárku =)

 

Číst dál: Společné, aneb ve dvou se to nejlíp táhne

Mia oslavila 7. narozeniny

12.05.2017

 

Zdá se mi až neuvěřitelné, jak ten čas rychle plyne. Dnes je to sedm let, co vykouklo na světlo světa 9 štěňátek vrhu "C" v rakouské chovatelské stanici Respectable's. Mezi nimi to nejúžasnější s červeným rozlišovacím obojkem, moje Mia. Mienko, moje věrná parťčko, přeji Ti všechno nejlepší, stále pevné zdraví, ať se ještě dlouho raduješ s Daggískem, se mnou a Bártíkem. Děkuji Ti, že mě tak hezky doprovázíš, rozesmíváš mě, že se tak skvěle dokážeš do každého vcítit, díky, že hlídáš kočárek a Daggíska. Jsi moje sluníčko a jsem moc ráda, že Tě mám.Přeju Ti ze srdce ještě nejmíň jednou tolik let, ať se ještě dost a dost užijeme.

 

 Respectable's Charmeuse

Mia - 7 years

 

Číst dál: Mia oslavila 7. narozeniny

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele