Vrh "C" Chovatelská stanice Ora Amiko

01.03.2016

 

Štěňátka vnoučátka jsou na světě =) Statečnou a starostlivou maminkou je CH CZ Axikola Ora Amiko (dcera mého psa Daggiho) a tatínkem nádherný a šikovný pes s úžasnou přátelskou povahou  JCH CZ, JCH HU, CH CZ, CH HU, InterCH Bonett Bride to Dorado Blanco (zjednodušeně řečeno Rocky =) ). Mrňousků je celkem pět, jsou to tři kluci a dvě holky. Všichni jsou to pořádní cvalíci, mají velké porodní váhy a mají se čile k světu. Gratulujemenašim přátelům chovatelům od Axiny - Aničce a Milanovi  a také majitelce Rockyho Lence Nokič.

 

Axikola Ora Amiko

Axikola s novorozenými štěňátky z vrhu "C"

 

 

Sněžný den

17.01.2016

 

Vánoční stromeček už jsme sice odstrojili, sníh se nakonec přece jen dostavil, i když s menším zpožděním. Sluníčko nezahálelo, tak jsem na procházku s pejskama vytáhla i foťák, abych tu nádheru zdokumentovala. 

 

vřesiště

Číst dál: Sněžný den

Moje nerozlučná dvojka

05.01.2016

 

Mia a Daggi

Mia a Daggi ♡

Daggi má narozeniny, už deváté =)

07.01.2016

 

Můj milovaný budulínek Daggís dnes slaví své deváté narozeniny. Od rána má skvělou náladu, je usměvavý, lumpačivý, tváří se nadmíru spokojeně a to mě moc těší. Odpoledne proběhla předávka dárečků, které jsem pro něj s pánečkem nachystala.  

Můj milý Daggi, přeju Ti (a si), ať jsi stále zdráv a šťasten, ať tě život s námi dál baví a přináší ti radost. Máme Tě moc rádi ♡

 

Easy To Be Santana Golden

Daggi a jeho dárečky ♡ 

Bodie Ora Amiko

04.01.2016

 

Moc děkuji za fotky Daggiho vnuka Fredíka (Bodie Ora Amiko). Fredy je mohutný, krásný pes a úžasným výrazem =) 

 

Bodie Ora Amiko

7 months Fredy ♡

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele