Štěňátka jsou na světě ♡

31.05.2015

 

Ráno mi přišla SMS od Aničky Nových: "Tak to bude asi dneska, Axina nežere (!) a funí. Teplota jí klesla včera a venku se nedá uhlídat s hrabáním děr."

Odpoledne následovala další zprávička: "Zatím slabé stahy nepravidelně. To jsou nervy!"

Večer už mi Nových volali přímo z porodní bedny, odkud jsem už zřetelně slyšela kníkat malého prvorozeného chlapečka s modrou stužkou. Pejsek se narodil ve 20.35 a vážil 515g. Jako druhá se narodila holčička v 21.22 a ta vážila 600gAxikola má můj velký obdiv, zvládla porod na jedničku a oba cvalíky přivedla na svět přirozeně. Takový je vrh "B" v chovatelské stanici Ora Amiko. Axikola byla ještě na kontrolním RTG. Veterinář potvrdil, že už další štěňátka v bříšku nemá. Štěňátka jsou hodně čilá a divoká. Axikola je vzorná maminka. Panička mi dnes hlásila, že se z porodní bedny ani nechce hnout a své dvě štěňátka s láskou opečovává. Novopečená babička Cherryl na vše dohlíží a pomáhá s olizováním. Kocour Tom si zase zvyká na štěněčí šrumec. Jako by tušil, že za pár týdnů bude mít se štěňátky ještě veselo, až ho začnou poznávat a prozkoumávat vše kolem.

 

 

Mám z Axinky štěňátek obrovskou radost a opravdu mě moc mrzí, že jsem nemohla být u porodu. I když, co bych tam byla platná. Vždyť v Ora Amiko jsou sehraný tým, který vše zvládnul perfektně. Alespoň jsem držela palce a podávala si hlášení s páníčky štěňátek rodičů. Také jsem jim připila lahodným sektem. Na zdraví, štěňátka naše ♡ Už teď se nemůžu dočkat, až si je pojedu poňuchňat. 

 Axikola Ora Amiko

Mateřství Axikole moc sluší♡

Axikola Ora Amiko

Axikola a její holčička a chlapeček =) Jsou to nádherní cvalíčci. 

 

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele