Duo CACIB Praha

02.11. a 03.11.2013

 Tento víkend byl velmi úspěšný. Po několika letech jsem vynechala návštěvu "podzimní mezinárodky v Praze", kam pravidelně vyrážíme s přáteli. Měla jsem pracovní povinnosti, tak jsem mohla jen držet palce na dálku. Naštěstí jsem dostávala průběžné telefonické info od Aleny Janákové (CHS Golden Martha), která dělala suport našemu rodinnému týmu =)

 

 

 

 

Intermediate class Axikola Ora Amiko

Axikola Ora Amiko - intemediate class

 

IMG 2182

Axikola won V1 CAC and CACIB

 

V sobotu se vystavovala v mezitřídě Daggiho krásná dcerka Axikola Ora Amiko (Dam: Cherryl Od Hradu Veveří, Sire: CH Easy To Be Santana Golden). Posuzoval pan Pasák (CZ) a naše Axi si v silné kokurenci pěkných fen vybojovala V1 CAC a přidala i CACIB. Axikola se tak stala čekatelkou Českého šampiona krásy a čekatelkou Inter šampiona.

 

V neděli se vystavovala také v mezitřídě. Tentokrát posuzovala zahraniční rozhodčí paní Hana Ahrens (AT). Axikola se opět předvedla moc krásně a získala od paní rozhodčí V2 res. CAC a res. CACIB. Tímto si obhájila také sobotní úspěch. Mám z Axiny i jejích pánečků Aničky a Milana Nových velkou radost. Posílám obrovskou gratulaci do Kyšic, kde sídlí chovatelská stanice Ora Amiko.

 

IMG 2194

Axikola Ora Amiko - intermediate class, V2 res. CAC and res. CACIB

 

Axikola

Axikola Ora Amiko - res. CACIB

 

IMG 2214a

Axi a její zasloužený pohár.

Well done!

 

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele