Daggiho 6. narozeniny

07.01.2013

 

Dnes má můj chlapák Daggi velký den. Slaví totiž své již 6. narozeniny. Gratulace všeho nejlepšího proběhla již v neděli s mojí mamkou. Daggi si rozbalování dárečků moc užíval. Mia mu samozřejmě vydatně asistovala. =)

Letos jsem Daggískovi nadělila praktický dáreček z firmy Rogz v podobě flexi vodítka. Ač jsem vždy byla spíš odpůrcem flexi vodítek, ustoupila jsem a zakoupila jej. Oba psy mám naučené, že na vodítku se jde pouze u nohy a nevenčí se. Ze začátku tedy očekávám trochu problém v převykání na nová pravidla. Čím je Daggi starší, tím je také pohodlnější.  Flexi vodítko budeme používat ve městě při našem posledním večerním a prvním ranním venčení. Jelikož ráno vstáváme poměrně brzy, Daggísek ještě cestou trochu tak trochu spí a jde jak mátoha. Budu tak klidnější, když ho budu mít pod kontrolou, v případě nutnosti rychlého přecházení přes silnici. Spolu s vodítkem dostal také rozdvojku k vodítku a pamlsky. Od mojí mamky zase dostal plyšového pejska a také pamlsky. Tradiční dortík jsem letos nedělala, ale v týdnu mám v plánu zkusit recept na psí cukroví. Napeču Daggimu slavnostní sušenky, aby se o ně mohl podělit se svými psími přáteli.

 

images

 

Můj milý parťáku Daggísku, přeju ti pevné zdraví, hodně štěstí, spoustu radostí a také, aby se ti povedla s Miou štěňátka, která máme nyní v plánu. Máme tě s Miou moc rádi!

 

malá fotoochutnávka z Daggískova rozbalování dárečků =)

 

Happy Birthday Daggi

 

Daggi

 

my boy Daggi

 

Daggi with bisquits

 

Daggi

 

happy Birthday

 

daggi

 

 

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele