Novinky od štěňátek Ora Amiko

29.12.2011

 

Před Vánoci a po Vánocích jsem byla navštívit Cherryl (Cherryl Od Hradu Veveří) a naše dětičky =) Teda Daggiho a Cherryl štěňátka v chovatelské stanici Ora Amiko v Kyšicích u Plzně. Pěkně nám rostou do krásy, mají krásnou hustou srst a sytý pigment, rostou jim zoubky a mají krásně modelované mohutné hlavičky. Ode dneška začala dostávat k mlíčku na přilepšenou Royal Canine Starter pro nejmenší, který jim moc šmakuje.

 

Měla jsem možnost vidět krmení dravé zvěře na vlastní oči a byl to zážitek. Jsou to ale koumáci, okamžitě začali baštit z misky a hltali a hltali, jako by jedli z misky odjakživa. Nikdo nebyl moc upatlaný, ani do misky překvapivě moc nešlapali. Také nám začali už pěkně lumpačit, je s nimi čím dál větší zábava. Také se začínají projevovat povahy našich zlatíček.

 

Doplnila jsem fotogalerii štěňátek. K vidění jsou také první pokusy o výstavní postoje.

Dále přidávám odkaz na Aničky krásné povídání o tom, jak s rodinou vybírali jméno chovatelské stanice a následně jména pro štěňátka. Kdo byl pozorný, jistě již zaznamenal, že jsem u barevných označení doplnila jak se kdo bude jmenovat. Přehlednou tabulku najdete po kliknutí zde.

Stále hledáme hodné pánečky pro naše štěňátka!

V případě zájmu kontaktuje chovatele : Milana a Annu Nových, Krátká 248, 330 01 Kyšice, Plzeň
mobil 737 104 302 nebo 603 448 471, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele