50. Krajova wystawa psóv rasowych Świebodzice

03.12.2011

 

Výstavní sezonu 2011 jsme zakončili v Polsku na 50. národní výstavě v městečku Świebodzice.

Naši posádku tvořili moje kamarádky Alena s fenkou Sašou (Velvet Charm Supreme Star) a Lenka s fenkou Clarou (Malorca Misantos), nechyběla také moje zlobidla Daggi (CHCZ Easy To Be Santana Golden) s Miou (Respectable´s Charmeuse). Cesta byla dlouhá, počasí vstřícné a nálada jako vždy výborná. K našemu překvapení byly třídy poměrně hojně zastoupeny.

 

Golden Retrievery posuzovala v kruhu č. 8 polská rozhodčí Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska. Jako první nastoupil Daggi do třídy šampionů. Daggi nezklamal a zabodoval, na kontě tak má již dva tituly Výborný 1 CWC - JUPÍ!!! Pomalu si kráčí pro titul CH Polska, jsem moc zvědavá, jestli si jej v roce 2012 z Polska přivezeme.

 

Do mezitřídy nastoupila Lenka s Clárkou. Clárce to v postoji jako vždy moc slušelo.Holky si vyběhali hodnocení Výborná 4. Alča se Sašou se předvedli ve třídě otevřené, která byla také početně obsazená. Holky nám udělaly obrovskou radost když získali hodnocení Výborná 2. A že nás paní rozhodčí hodně napínala, když vybírala do pořadí. Holky moc vám oběma gratuluju!

Moje mlaďoška Mia měla premiéru ve třídě pracovní., kam nastoupilo 5 fen. Řekla bych, že Mia trochu zmohutněla a pořád se dodělává. V tomto období se mi líbí, kukuč má pořád mladistvý a hlavu plnou střeštěných nápadů, tělo už má ale dospělé. Bohužel si to moje trdlo zkazilo hodnocení tím, že si vzala do hlavy, že se jí nelíbí, když na ní rozhodčí sahá. Nikdy dříve to neřešila. V Humpolci na klubové výstavě KCHLS ještě anglického rozhodčího olizovala a užívala si jeho doteky. Na mezinárodní výstavě v Praze jsem takový náznak chování u ní pozorovala. Doufám, že ji co nejdřív přesvědčím, že si vymýšlí hlouposti a bude se zase prezentovat hezky, jako dříve. Odnesli jsme si tedy i tak hezké hodnocení Výborná 5.

Posudky v polštině nemůžu rozluštit, ale pokusím se je dodat někdy brzy.

 

Daggi

CHCZ Easy To Be Santana Golden (4 years) in the champion class, Excellent 1 CWC

 

Daggi in champion class

CH CZ Easy To Be Santana Golden - Daggi

 

Daggi got CWC

souboj Daggiho za třídu šampionů spolu s vítězem mezitřídy, třídy otevřené a pracovní

 

Mia in working class

Respectable´s Charmeuse (18 months) in the working class - Excellent 5

 

enjoy the party

nejoblíbenější část výstavy pro naše chlupáče, oslavné lumpačení před odjezdem =)

 

we have fun =)

zase jsou ve hře panďuláčci plyšáci =)

 

me with dogs

zleva: letící Mia, za ní letící Saša =D

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele