Dovolená na chatě s těmi, co máme rádi

02.09.2011

 

Období letních dovolených je pryč a my se vracíme zpět do každodenního shonu. Přelom srpna a září jsme s Daggim a Miou strávili ve společnosti Alči, jejího manžela Honzy a našich chlupatých přátel Daníka, Martičky a Sašenky na jejich chatě. Chatička je moc hezká, na klidném místě, s prostornou zahradou, uprostřed přírody. Byl to přesně ten balzám na nervy a rituál "vyčištění hlavy", který jsem již nutně potřebovala.

 

Naše velká smečka si dovolenou také užívala. Sašenka byla nadšená z Mii a chodila k nám k večeru a ráno spát. Všech 5 hafanů bylo celý den v pohybu a neustále si někdo s někým hrál. Podnikali jsme výlety do lesa a k vodě, na krásné rozlehlé louky s balíky sena. Trénovali jsme s mlaďoškami vlečky a dohledávky a celkově jsme užili spoustu legrace. Večer samozřejmě nechyběl oheň a lahodné vínko. To už byli psi natolik utahaní, že nám popadali k nohám a hlasitě oddechovali ve spánku. Škoda, že to tak rychle uteklo. Moc děkuji mým milým a pohostinným přátelům a hostitelům za krásně strávený čas.

 

 

parta-hic

zleva: Dandy, Martha a Saša z CHS Golden Martha a moji ňufíci Mia a Daggi

 

los-duos

věčně usměvavá dvojice Mia a Daggi

 

mazlici

Mia & Daggi

 

miminko

Respectable´s Charmeuse - "Mia" - 15 months

 

postoj

 

Aby těch novinek nebylo málo, s radostí oznamuji, že jsou "naši kluci" z vrhu "A" CHS Sněžná tlapka kompletně zadáni a 5 kluků je již ve svých nových rodinách. Poslední klučík brzy poputuje do Stupna. Více info a fotek doplním co nejdříve to půjde. Přejeme jim ať prožijí ty nejšťastnější životy po boku svých pánečků, spoustu zdraví a štěstí, vždy plnou misku a spoustu lásky. Majitelé našich chlapečků, posílejte informace a fotky našich štěňátek také na můj e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Budu jedině ráda za informace a fotky, jak se našim klukům daří a jak rostou. Pokud budete potřebovat radu či pomoc s výcvikem či výstavami, neváhejte se na mě obrátit. Opravdu ráda pomohu.

Další nečekaná novinka:

Neplánovaně jsem Miu (Respectable´s Charmeuse) přihlásila na KSZVP v Příbrami, která se koná již 25.09.2011 a také na KPZ v Ejpovicích, které se konají 28.10.2011. Mia je velice chuťová fena s výborným nosem. Krásně a rychle aportuje dummy i zvěř. Je však hodně temperamentní a stále ještě mladá a ne tak zkušená. Pilně jsme začali trénovat hlavně slídění v rákosí a dohledávku pohozené kachny v rákosí. Jsem moc napnutá, jak nám to spolu na zkouškách půjde. Držte nám palce. =)

V plánu máme také výstavy, takže se opravdu nenudíme =)

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele