Štěňátka Golden Retrievera z CHS Sněžná tlapka

26.08.2011

 

Chovatelská stanice Sněžná tlapka stále nabízí stěňátka Golden Retrievera s PP. Jedná se o pejsky odchované v rodinném prostředí s velkou láskou a péčí. Jsou zvyklá na běžný ruch a zvuky doma i na zahradě, kterou mají také k dispozici.

 

boys from kennel snezna tlapka

 

Matkou štěňátek je krásná fenka Kathy z Měsíčních plání ("Kathy"), otcem neméně úspěšný CH CZ Easy To Be Santana Golden ("Daggi"). Oba rodiče jsou DKK negativní, otec také DKL negativní. Štěňátka mají předpoklad výborného zdraví. U kluků očekáváme vyrovnané povahy, lovecké vlohy a předpoklad exteriérových kvalit. Jsou vhodná především pro majitele, kteří hledají toho nejlepšího kamaráda, ať už na lov, výstavy, psí sporty nebo jen přítele.

little boy

 

Velkou výhodou je mj. i to, že v chovatelské stanici Sněžná tlapka je možné vidět i otce „Daggiho", který bydlí nedaleko štěňátek !

CHS Sněžná tlapka dává přednost majitelům , u kterých bude pelíšek štěňátek součástí majitelova obydlí.

 

boy kennel Snezna Tlapka

Štěňátka jsou momentálně očkovaná, tetovaná a odčervená. Jsou čistotná, socializovaná (jsou zvyklá na různé zvuky, zvířata, děti, prostředí, povrchy, ...) a zvyklá na granulovanou stravu.

Se štěňátkem obdržíte:

  • kupní smlouvu
  • průkaz původu štěněte

očkovací průkaz s vyznačeným datem očkování a odčervení
informace do začátku

 

Daggis son

 

 

V případě dotazů či zájmu o štěňátko kontaktujte chovatelku paní Jitku Holubovou na telefonu +420 602 594 160 , nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo mě,

majitelku krycího psa "Daggiho" Easy To Be Santana Golden, Mgr. Kateřinu Štampachovou na telefonu +420 723 882 297 nebo na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele