Krajská výstava Plzeň

03.10.2010

 

Poprvé jsme se zůčastnili Krajské výstavy psů plemen FCI skupin IV, VI, VII, VIII Plzeň na Doubravce. Daggi měl premiéru ve třídě vítězů a naše malá dračice Mia měla svoji úplnou výstavní premiéru ve třídě štěňat.

Pro mě to byla premiéra ve vystavování dvou pejsků na jedné výstavě. Počasí bylo příjemně slunečné, kolem kruhu plno milých tváří a kruhy prostorné.

 

doubravka-351-daggi

 

Daggiho konkurent ve třídě vítězů se nedostavil. Panu rozhodčímu Václavíkovi se moc líbila Daggískova hlava a celá konstituce. Daggi se stal Vítězem třídy, v zápětí vybojoval Krajského vítěze a ve finálových soutěžích si vyběhal krásné 3. místo Vítěz FCI skupiny VIII, o které běhali všichni Krajští vítězové psi a současně feny plemen z FCI VIII skupiny. Je to můj miláček a opět mi udělal velikou radost.

 

doubravka-130-mia

 

Následovala moje premiéra v bleskové výměně pejsků a už jsem nastupovala s Miou do třídy štěňat. Nu dobrá, tak blesková výměna to zase nebyla, musím ještě trénovat =). Mia nastoupila do kruhu se svojí kamarádkou Clarou (Malorca Misantos) Lenky Formanové. Mia je temperamentní holčička, takže jí více vyhovuje pohyb po kruhu, než postoj. Za pohyb byla také panem rozhodčím pochválena. V postoji se také předvedla, ale pořád si ještě nakračovala nožičkama, jak se jí chtělo.

 

čekáme na posouzení =)

 

doubravka-228-oba-dva

 

doubravka-213-oba

 

doubravka-059-cheryl-a-daggi

 

Daggiho bezchybný posudek najdete zde a taktéž bezchybný posudek Mii zase tady. Děkuji všem kamarádům a kamarádkám za milou společnost, za fotky a speciálně Kačence za odvoz =).

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele