CHS Respectable´s nabízí dva perspektivní pejsky :o)

02.09.2010

 

V chovatelské stanici Respectable´s mojí kamarádky a chovatelky Hannelore Rebernig čekají na své majitele dva překrásní pejsci plemene Golden Retriever. Jedná se o vrh D z perspektivního spojení Respectable's Absolutely Sweet (Smilla) + World Winner 2010, CH Ashbury Conan Doyle (Willow).

 

Oba pejskové mají krásné silné kostry, výborné přední i zadní úhlení, vynikající pigment, jsou plně socializovaní a od mala vykazují vrozené vlohy pro přinášení, které si moc užívají. Nosí naprosto všechno, co jim přijde do tlamičky (pokud možno i více kusů čehokoliv naráz) a jsou u toho náležitě důležití a upovídaní, jako moje malá Mia. Tito pejskové mají výborné předpoklady na výstavy i práci. Diego má zlatější kožíšek po taťkovi a Paco zase světlý po mamince. Pokud hledáte věrného aktivního goldeního parťáka pro společný čas ... pokud máte opravdu vážný zájem a některý z těchto kluků vás oslovil, neváhejte prosím kontaktovat paní chovatelku Hannelore Rebernig z Rakouska (městečko Radsberg nedaleko Klagenfurtu) na telefonu 0043-(0)699-12203000 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Pejskové se narodili 16. 05. 2010, tedy v současné době je jim přibližně 3 a půl měsíce a jsou ihned k odběru. Jen pro zajímavost - tito malí rošťáci pocházejí z početného vrhu 12ti štěňátek (4 kluci a 8 holčiček). Fotky a více informací ze štěněčího deníčku najdete na stránkách www.goldendogs.at/index.htm.

 

diego-stand

Diego

 

paco-stand

Paco

 

maminka štěňátek "Smilla" - Respectable´s Absolutely Sweet

( CIB, CIE, Multi-CH Very Hotshot du Pays de BohemeHR-JCH Fiveshill Sea Hawk)

 

smilla2

 

tatínek štěňátek "Willow" - Weltsieger 2010, CH Ashbury Conan Doyle

(CIB, CIE, Multi-CH, Trialer Ashbury Angel Heart + Ashbury Together For Ever)

 

champion-du-monde-2010-golden4

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele