Vítej doma Mia :o)

10.07.2010

 

Naše smečka se rozrostla o nádhernou, roztomilou a temperamentní psí slečnu Golden Retrievera a jmenuje se Mia - Respectable´s Charmeuse.

 

 

Mia

 

Narodila se 12.05.2010 spolu s osmi sourozenci v chovatelské stanici Respectable´s.

 

mum Shona with puppies

 

mamince Shoně (CIB CIE MultiCH Very Hotshot du Pays de Boheme)

 

shonastand

 

a tátovi Elliotovi (Ch Ashbury Angel Heart)

 

Elliot

 

Pro mojí "rakouskou francouzku" Miu jsem jela již v pátek 09.07.2010 ráno spolu s mojí kamarádkou Alenou Janákovou (CHS Golden Martha) a její dcerou a mojí kamarádkou Terkou přes celé Rakousko, zhruba 655 km do městečka Klagenfurt. Cestou jsme obdivovali nádherné masivy rakouských alp a v Klagenfurtu zase miniatury v Minimundusu. Večer jsme se ubytovali v krásném hotelu Schlosswirt v Ebenthalu kousek od našeho sobotního cíle -chovatelské stanice Respectable´s . Ubytování bylo luxusní a po vynikající snídani jsme už jeli pro mojí fenečku. Dočkali jsme se vřelého přivítání od mojí kamarádky Hanni Rebernig a jejího manžela Michaela a úžasné smečky goldenů. Fenečky jsou velice vyrovnané, mají krásnou stavbu těla, krásné hlavičky, proto jsem doufala, že mi s výběrem pomůže cit a intuice. Moje malá "red" nezklamala a začala se nejvíce projevovat. Hned na uvítanou mě celou olízala a okousala, vrtěla radostně celým psem a vůbec se na mě od první chvíle upnula. Jiskra přeskočila vzájemně a já měla oči také jen pro ni. Následovalo dlouhé mazlení, hlazení a chování štěňátek a muchlování s dospělými goldeny. Shona si s Miou ještě vydatně pohrála až nás to dojímalo. Java (Velvet Charm Sunday Surprise) mě potěšila svojí povahou, neboť je to naprosto stejný živelný rarášek jako její sestra a náš miláček Saša (Velvet Charm Supreme Star). S Hanni jsme ještě vymazlili a okomentovali nádherné pejsky od Smilly a po nezbytných formalitách a dojemném loučení jsme se vydali k domovu, za Daggim, který nás už netrpělivě očekával. Mia zvládla cestu autem jako profík a výlet si očividně užívala.

 

mia

 

Takto si ji adoptoval Daggi hned od první chvíle. Ti dva si padli neskutečně do oka a stali se nerozlučnou dvojkou. Můj brácha jim trefně říká Tom a Jerry :o)

 

mia

 

Fotky z naší cesty do rakouska najdete jako tradičně na "rajčeti". Aleny album najdete po kliknutí zde a moje zase tady. Aleno a Terko, moc vám oběma děkuji za odvoz a za spoustu legrace a zážitků, za fotky,... prostě DÍKY!!!

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele