Blesková psí akce

05.07.2010

 

Další veselé odpoledne, kterému se budu ještě několik dnů smát. Inu, je volno a Alena s Martičkou (Blue Martha Santana Golden) a Sašou (Velvet Charm Supreme Star) vymýšlejí, co zajímavého podniknou dnes.

 

Daníček (Dandy Golden Prestige) si radši zalezl odpočívat do stínu na zahrádce, že se ženské akce raději nezůčastní. Počasí je takové proměnlivé. Takže v jednu chvíli hlásím Aleně do telefonu, že je u nás krásně, slunečno, hřmí jen v dáli a ve chvíli kdy mi napíše - "vyjíždím", začne neskutečný liják, ba přímo ceďák, co neberou ani stěrače, bouřka se stala místní a ne vzdálenou a já si připadám jako lhář sedmilhář. Jak rychle změna přišla, tak rychle odešla. Vyrazili jsme s Daggim, Martičkou a Sašenkou na procházku po Třemošné, abychom pořád necourali jen po lesích a loukách. Zašli jsme si do obchoďáčku pro nanuky.

 

 

sasa

Pak jsme se prošli kolem květinářství a cukrárny rovnou do hospůdky na terasu, kde si paničky dali točenou kofolu.

 

daggi

 

Cestou tam i zpátky se naše čuňátka vyráchala v bahnivém potůčku. Nalodili jsme se do Aleny auta a odjeli ještě pejsky vyplavit na nedaleký rybník Drahotín, kde je krásné rákosí a vcelku čistá voda. Konečně jsem viděla Sašu ve vodě, jaká je zdatná plavkyně a neohorženě se vrhá prošmejdit i rákosí ve vodě.

 

aportiky

 

daggi

 

martik

 

sasa-aport

 

Všichni se dosytosti vyřádili a stihli jsme vše akorát, neboť jsme po koupání naložili psy do auta a cestou k nám už nás zase chytla průtrž mračen. Odtud název - blesková psí akce - neboť proběhla od deště k dešti a přesto se vydařila a stála zato. Daggíska i sebe jsem po návratu vyšamponovala a dali jsme si spolu vodního melounka. Fotky z naší akce najdete na "rajčeti", nebo po kliknutí zde.

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele