Malé ohlédnutí za rokem 2010

30.12.2010

 

Konec roku se nachýlil a mě přepadá nutkání bilancovat, co rok 2010 přinesl a co si na oplátku zase vzal.

 

Číst dál: Malé ohlédnutí za rokem 2010

Vánoční focení =)

26.12.2010

 

Po delší pauze jsme tu zase a přinášíme aktuální fotky pejska Daggiho (CH CZ Easy To Be Santana Golden) a fenečky Mii (Respectable´s Charmeuse) =)

 

Číst dál: Vánoční focení =)

Mia 6 months

12.11.2010

 

Zdá se to neuvěřitelné pouze mně, nebo máte stejný dojem, jak ten čas neúprosně letí? Připadá mi, jako bych si moji roztomilou psí holčičku přivezla teprve včera. Z malého roztomilého štěňátka mi před očima vyrostla krásná a šikovná psí dorostenka mající svoji počínající pubertu.

Číst dál: Mia 6 months

Sigmondova stezka

06.11.2010

 

Další slunečný víkend ve znamení procházky s přáteli. Tentokrát jsme se sešli v lese se Šárkou a Barneyskem. Po těchto kamarádech se nám moc stýská. Šárka i Barneysek byli překvapení, jak Mia povyrostla.

 

Číst dál: Sigmondova stezka

Hon na kachnu

31.10.2010

 

Mia se s kachnou seznámila, když jí byly 3 měsíce. Můj známý myslivec mi tenkrát večer přivezl ještě teplou kachnu z honu. Jaké pro mě bylo milé překvapení, když Mia nelenila a popadla čerstvou teplou kachnu nadšeně do plné mordy a začala s ní pašákovat po obýváku.

 

Číst dál: Hon na kachnu

v parku s Anetkou

23.10.2010

 

Víkendové odpoledne bylo zalité sluncem a my jsme nelenili a vyrazili jsme s Anetkou do parku. Anetka byla tak hodná, že se ujala role fotografky a zdokumentovala mi moje mazlíčky.

Číst dál: v parku s Anetkou

Mia 5 months

12.10.2010

 

Tuto aktualitku již přinášíme z nového bydlení. Se svými mazlíky Miou, Daggim a kocourkem Georgem jsem se přestěhovala do Plzně. Každý den je ve znamení spousty změn, které však zvládáme na jedničku.

 

Číst dál: Mia 5 months

Krajská výstava Plzeň

03.10.2010

 

Poprvé jsme se zůčastnili Krajské výstavy psů plemen FCI skupin IV, VI, VII, VIII Plzeň na Doubravce. Daggi měl premiéru ve třídě vítězů a naše malá dračice Mia měla svoji úplnou výstavní premiéru ve třídě štěňat.

Číst dál: Krajská výstava Plzeň

Mia 4 months

12.09.2010

 

Dnes slaví Mia 4 měsíce. Zdá se mi neuvěřitelné, že už ji máme 2 měsíce doma berušku. Baví mě sledovat jak roste a mění se mi před očima. Mia už vyměnila přední zoubky za dospělácké, na hřbetě má delší a hrubší srst. Na procházkách je ten správný živel. Lítá jako tryskáč a je mrštná.

 

Číst dál: Mia 4 months

CHS Respectable´s nabízí dva perspektivní pejsky :o)

02.09.2010

 

V chovatelské stanici Respectable´s mojí kamarádky a chovatelky Hannelore Rebernig čekají na své majitele dva překrásní pejsci plemene Golden Retriever. Jedná se o vrh D z perspektivního spojení Respectable's Absolutely Sweet (Smilla) + World Winner 2010, CH Ashbury Conan Doyle (Willow).

 

Číst dál: CHS Respectable´s nabízí dva perspektivní pejsky :o)

Co je u nás doma nového :-)

30.08.2010

 

mia-13-weeks

 

Prázdniny utekly jako voda a je načase udělat aktualitku.

Číst dál: Co je u nás doma nového :-)

Vítej doma Mia :o)

10.07.2010

 

Naše smečka se rozrostla o nádhernou, roztomilou a temperamentní psí slečnu Golden Retrievera a jmenuje se Mia - Respectable´s Charmeuse.

 

Číst dál: Vítej doma Mia :o)

Blesková psí akce

05.07.2010

 

Další veselé odpoledne, kterému se budu ještě několik dnů smát. Inu, je volno a Alena s Martičkou (Blue Martha Santana Golden) a Sašou (Velvet Charm Supreme Star) vymýšlejí, co zajímavého podniknou dnes.

 

Číst dál: Blesková psí akce

Daggiho pošta :o)

02.07.2010

 

Dnes doručila paní pošťačka Daggískovi psaní od ČMKU :o)

 

Číst dál: Daggiho pošta :o)

45. Podbrdská krajská výstava psů - Rokycany

12.06.2010

 

Dnes jsme se vydali stejně jako loni na Krajskou výstavu psů do Rokycan. Tato výstava bývá jednou z těch, které si člověk jede skutečně užít a vychutnat. Je zde skvělé prostředí a zázemí, výborná organizace a ani letos nebylo organizátorům akce co vytknout.

Číst dál: 45. Podbrdská krajská výstava psů - Rokycany

NVP Klatovy a další CAC do sbírky

05.06.2010

 

Daggi - Výborný 1 CAC

SVR RK CZ Konopiště

30.05.2010

 

Aktualitka bude již brzy doplněna. :o)

Pro nedočkavce:

sobota: Daggi - třída pracovní V

neděle: Daggi - třída pracovní V4

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele