Novinky z domova...

05.09.2009

Omlouvám se za delší pauzu v aktualitkách, za kterou může pochopitelně panička. Musím si poštěknout, že mě teda trochu "šidila". Místo několika různých a dlouhých procházek za den jsme ťapali jen jednu delší, s hraním a vymýšlením úkolů pro mě to panička taky zrovna nepřeháněla, taky můj kožíšek už by si zasloužil "nůžkovou" úpravu.

Panička se pořád přehrabovala v hromadě papírů a knížek, pak odbíhala k počítači ... přiznám se, že už jsem v pelíšku vymýšlel, jak tu potvoru počítač vyhnat z domu. Ale musím se pochlubit, že jsem byl ohleduplný, paničku jsem vyrušil jen když jsem potřeboval vyvenčit, jinak jsem jí dělal oporu a zalehával jsem jí nohy a tulil se. Tu a tam jsem jí přinesl nějakou oblíbenou hračku ... to když vypadala zvlášť zoufale. A stálo to zato. 4.9. se panička přihnala domů a chlubila se, že splnila poslední státní zkoušku z Fyziky a obhájila diplomovou práci, stala se tak "upotřebitelnou" pro mučení dětí ve škole z předmětů fyzika a chemie s titulem Mgr. A to nejsou všechny novinky, ještě mám jednu. Panička nastoupila 1.9. do práce a já se tak můžu v postýlce rozvalovat a pořádně vyspinkat, než se mi vrátí domů. Je to velká změna pro nás oba. Byli jsme zvyklí trávit společně spoustu volného času, teď se nám "rozvrh" změnil, ale není to tak zlé. Panička jezdí do práce do laboratoře brzy ráno, aby se mi domů vracela brzy odpoledne a mohli jsme ještě podnikat zajímavé prochajdy. Jen mě teda moc nebaví vstávat s ní v 5 hod. Pánečka jsem vždycky nechával vstávat samotného, ale paničku v tom přece nenechám samotnou, zvlášť, když mi dělá tak dobré snídaně. Ve čtvrtek večer jsem úplně rezignoval. Nečekal jsem tentokrát na pánečky, až půjdou spát a šel jsem se cca v 21 hod uložit sám na svůj pelíšek vedle paničky postýlky a v zápětí jsem tvrdě usnul. Jsou to náročné změny hlavně pro mě :o)

A ještě máme jednu novinku. Panička nás přihlásila na OMSové podzimní zkoušky, na které teď můžeme začít pilně trénovat, když už panička "jen" pracuje a nemusí se k tomu učit. O trénincích vás budeme průběžně informovat. V mezičase udělala panička s pánečkem několik fotek, které umístila na "rajče". Podívat se na ně můžete po kliknutí zde.

Tradiční ochutnávka fotek ... :o)

 

Daggi

 

Daggi with me

 

Daggisek

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele