PF 2010

24.12.2009

 

pf-2010

Snow Párty + kokosky :o)

19.12.2009

V sobotu jsem spolu s Šárkou domluvila Daggimu a Barneymu prochajdu. Dočkali jsme se vytouženého vánočního sněhu. Natěšená čtveřice vyrazila s foťáky vstříc třeskutému mrazu (skrz zamrzlé okno ukazoval teploměr pouhých - 15 °C). Daggi s Barneym nadšeně dováděli ve sněhu, zavrtávali čumáčky pod sníh a zkoumali zajímavé stopy.

Číst dál: Snow Párty + kokosky :o)

Daggi vyšetřen na PRA-prcd

03.12.2009

Dnes jsme obdrželi výborný výsledek z laboratoře Dajbych Slovakia. Daggi je PRA-prcd N/N clear (normal homozygote). Jsem šťastná, že mám tak skvělého a hlavně zdravého pejska.

 

Číst dál: Daggi vyšetřen na PRA-prcd

1. adventní neděle

29.11.2009

Čas neuvěřitelně letí a máme tu první advent. V oknech výzdobu a světýlka s hvězdičkami, na stole vánoční ubrus s adventním věncem. V městech se rozsvěcují vánoční stromečky ... začíná kouzelný vánoční čas.

Číst dál: 1. adventní neděle

Návštěva Anetky a Abinky

28.11.2009

Odpoledne k nám přijela moc milá návštěva v podobě kamarádky Anetky a její goldení fenečky Abinky (Via Abigail Libošovská blata). Slíbila jsem Anetce, že vyberu krásnou delší procházku. Procházka se opravdu vydařila, svítilo sluníčko, procházeli jsme se podél potůčku chvíli loukami, chvíli lesními cestičkami.

Číst dál: Návštěva Anetky a Abinky

Podzimní fotky Daggiho

19.11.2009

Na procházce jsem nafotila nějaké aktuální fotky Daggiho a umístila je na rajče.

Shlédnout je můžete po kliknutí zde.

Číst dál: Podzimní fotky Daggiho

Daggiho a můj první hon

14.11.2009

Sobotu 14.11.2009 jsme měli naplánovanou už dávno dopředu. Páni myslivci z MS Třemošná a Záluží nás pozvali na první hon na drobnou zvěř, ještě když jsme jim chodili pomáhat na hony na kachny. Hned jak jsem se nahlásila správci MS Třemošná, vyfasovala jsem oranžovou vestu jako honec, ani jsem nemrkla.

Číst dál: Daggiho a můj první hon

Genomia s.r.o.

02.11.2009

V naší domácnosti nastala další významná změna. Panička změnila zaměstnání. Nyní pracuje v laboratoři firmy Genomia s.r.o., firmy, která nabízí různá genetická vyšetření pro lidi, psy, kočky, ptáky a skot. Panička i její okolí říká, že to je práce dělaná přímo pro ni.

Číst dál: Genomia s.r.o.

výlet na hrad Radyně

31.10.2009

V pátek měli pánečci v práci volno, svítilo sluníčko a my se chtěli vydat na výlet na zříceninu hradu Rabí. Bohužel nám nepřála otevírací doba. Mysleli jsme si, jak vyzrajeme na Rabí, že v pátek tam nebude tolik lidí a my si výlet užijeme a přitom Rabí vyzrálo na nás, protože mělo poslední možnost prohlídek pouze o víkendu (v neděli 1.11.09 končí sezóna).

 

Číst dál: výlet na hrad Radyně

Dogštreking s Barneyskem a Šárkou

25.10.2009

Řekli jsme si neprší, je celkem slušné počasí, což takhle podniknout nějakou pořádnou společnou procházku? Díky letošní Třemošenské padesátce jsme objevili další zajímavé cestičky a lesní odbočky. Původní zadání znělo pořádná procházka Daggiho a Barneyho.

Číst dál: Dogštreking s Barneyskem a Šárkou

podzim a Daggi

15.10.2009

Na procházce s Daggim jsem nafotila různé fotky a umístila je na rajče. Podívat se na ně můžete po kliknutí zde.

Číst dál: podzim a Daggi

World Dog Show 2009 Bratislava

11.10.2009

World Dog Show Bratislava 8. - 11. 10. 2009

Letošním velkým lákadlem milovníků psích výstav se stala Světová výstava psů, neboť se konala na Slovensku a byla největší Světovou výstavou psů v histroii FCI s počtem 21111 přihlášených psů. Přičemž Golden Retriever byl nejpočetněji zastoupeným plemenem celé výstavy s počtem 315 přihlášených psů.

Číst dál: World Dog Show 2009 Bratislava

Trénink s Barneym

04.10.2009

Od kamarádky Aleny jsem dostala dva králíky a bažantí slepici, tak jsme vyrazili s Daggim trénovat, dokud je zvěř čerstvá. Na trénink jsem pozvala i Šárku s Barneyskem. Šárka mi pomáhala připravovat disciplíny pro Daggiho a já jí zase pro Barneyska.

Číst dál: Trénink s Barneym

37. ročník Třemošenská padesátka

03.10.2009

Letos jsme si opět nenechali ujít každoroční turistickou akci zvanou Třemošenská padesátka. Loni jsme šli pěší trasu dlouhou 15 km v sestavě já + Daggi, Šárka + Barney a Anetka + Abinka. Letos byla naše sestava ochuzena o Anetku s Abinkou.

Číst dál: 37. ročník Třemošenská padesátka

Klubové Podzimní zkoušky RK CZ

20.09.2009

V neděli 20. 09. 2009 jsme jako náhradníci nečekaně startovali s Daggim na našich prvních Podzimních zkouškách. Jednalo se o zkoušky Klubové pořádané se zadáním titulů Vítěz zkoušek, CACT a Res. CACT, pod záštitou RK CZ v Ejpovicích.

Číst dál: Klubové Podzimní zkoušky RK CZ

Tréninky na zkoušky

12.09.2009

Jak jsem slibovala v minulé aktualitce, chystali jsme se s Daggim na Podzimní zkoušky, které měl pořádat OMS Plzeň 3. 10. 2009 v Žihli. Tak jsme začali trénovat se zaměřením na disciplíny PZ, střídali jsme honitby a střelce pány myslivce, začali jsme zase chodit s myslivci na kachny, když už nejsou hájené.

Číst dál: Tréninky na zkoušky

Novinky z domova...

05.09.2009

Omlouvám se za delší pauzu v aktualitkách, za kterou může pochopitelně panička. Musím si poštěknout, že mě teda trochu "šidila". Místo několika různých a dlouhých procházek za den jsme ťapali jen jednu delší, s hraním a vymýšlením úkolů pro mě to panička taky zrovna nepřeháněla, taky můj kožíšek už by si zasloužil "nůžkovou" úpravu.

Číst dál: Novinky z domova...

trénink s Alenou a Martičkou

14.08.2009

Po delší pauze jsme s kamarádkou Alenou Janákovou našli volné odpoledne a mohli jsme se sejít. Tentokrát přijela Alena (CHS Golden Martha) s Martičkou (Blue Martha Santana Golden) k nám domů. Daggi byl nadšený, již ráno jsem mu prozradila, že holky přijedou a on je netrpělivě vyhlížel.

 

Číst dál: trénink s Alenou a Martičkou

Kamarád Barney slaví druhé narozeniny

11.08.2009

Daggiho velký kamarád Barney dnes slaví své druhé narozeniny.

Číst dál: Kamarád Barney slaví druhé narozeniny

návštěva v Kozolupech, výlet na Buben :o)

09.08.2009

Minulý týden jsem s Daggim strávila u svých rodičů a brášky Vašíka. Každý den byl plný výletů, návštěv a zajímavostí. S Vendíkem jsme chodili k řece Mži provětrat dummíky a Daggiho, navštívili jsme několik známých a domluvila jsem Daggimu rande s krásnou fenečkou Tracy (Energy Dance Brdské zlato).

Číst dál: návštěva v Kozolupech, výlet na Buben :o)

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Charmeuse Fairytale. Tvorba stránek pro chovatele